Komisje problemowe

 

Komisja Dian

LPImię i nazwisko
1Joanna Murzyn (przewodnicząca)
2Barbara Burek
3Anna Szymonek
4Barbara Rachwalik
5Agnieszka Wiktorowicz-Korcz
6Roksana Świętek

Komisja Strzelectwa Myśliwskiego

LPImię i nazwisko
1Barbara Rachwalik – przewodniczący
2Janusz Pudełko
3Bogusław Gąsiorek
4Piotr Nowakowski
5Hubert Michalski
6Piotr Malik

Komisja Kynologiczna

LPImię i nazwisko
1Cichy Marcin (przewodniczący)
2Dobrzyńska – Lankosz Ewa
3Hankus Wojciech
4Karolczyk Zofia
5Kozłowska Anna
6Morawiec Tomasz
7Sadowski Tadeusz
8Surma Henryk
9Tulej Agnieszka
10Wajdzik Marek
11Wimmer Wojciech

Komisja Łucznicza

LPImię i nazwisko
1Leszek Olech (przewodniczący)
2Wojciech Satora
3Tomasz Nogaj

Komisja Kultury

LPNazwisko i Imię
1Kowalcze Bogdan (przewodniczący)
2Skokoń Grzegorz (sekretarz)
3Dziura-Bartkiewicz Jan
4Galas Jerzy
5Kojara Damian
6Krzemień Marek P.
7Kubis Marek
8Luzar Aleksander
9Płatek Renata
10Płatek Roman
11Smolski Waldemar
12Wójcik Janusz
13Zyśk Bartłomiej

Komisja Wyceny Trofeów Łowieckich

LPImię i nazwisko
1Marek Wajdzik (przewodniczący)
2Zbigniew Banaszewski
3Mateusz Dudzik
4Stanisław Gąsienica
5Joanna Murzyn
6Władysław Ziębiński

Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzału

LPImię i nazwisko
1Andrzej Brzychczy (przewodniczący)
2Zbigniew Banaszewski
3Andrzej Battek
4Stanisław Białek
5Adam Benedykt Bisping
6Andrzej Broda
7Sławomir Buśko
8Jerzy Chmiel
9Krzysztof Cieślik
10Mateusz Dudzik
11Jan Marian Furczoń
12Stanisław Gąsienica
13Hanna Karczmarska
14Janusz Kubicz
15Joanna Murzyn
16Andrzej Patoła
17Stanisław Suder
18Marek Wajdzik

Komisja Sokolnicza

LPImię i nazwisko
1Marcin Bonczar (przewodniczący)
2Aneta Helak – Świechowska
3Adam Szostak
4Adam Mroczek
5Zbigniew Galas
6Bożena Kotońska

Komisja Przyrodniczo-Ekologiczna

LPImię i nazwisko
1Andrzej Brzychczy (przewodniczący)
2Łukasz Binkowski
3Maciej Lesiak

Komisja Promocji

LPImię i nazwisko
1Henryk Dwornik – Przewodniczący
2Wojciech Drozdowicz
3Andrzej Górecki
4Joanna Murzyn
5Andrzej Patoła
6Krzysztof Szpetkowski

Zespół ds. OHZ Zator

LPImię i nazwisko
1Krzysztof Wójcik (przewodniczący)
2Wiesław Paszkowski
3Mariusz Rubiś
4Jacek Jodłowski
5Zbigniew Bargiel

Zespół ds. Kół Łowieckich

LPImię i nazwisko
1rejon myślenicki – Mateusz Dudzik
2rejon chrzanowski – Jerzy Olearczyk
3rejon proszowicki – Andrzej Patoła
4rejon Kraków – Waldemar Misiura
5rejon Kraków Południe – Kurowski Paweł

Zespół Prawny

LPImię i nazwisko
1Piotr Dopieralski
2Władysław Pociej
3Wiesław Stalmach

Zespół ds. Kontroli Kół Łowieckich

LPImię i nazwisko
1Knap Robert (przewodniczący)
2Boduch Tomasz
3Cichy Marcin
4Kuś Jan
5Rachwalik Piotr

 

Krakowski Konkurs Fotograficzny 2021