Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Komisje problemowe

  1. Joanna Murzyn (przewodnicząca)
  2. Barbara Burek
  3. Anna Ochman
  4. Barbara Rachwalik
  5. Anna Dziekan
  6. Roksana Świętek
  1. Barbara Rachwalik – przewodniczący
  2. Bogusław Gąsiorek
  3. Piotr Nowakowski
  4. Piotr Malik
  5. Danuta Polańska
  6. Szymon Bielak
  1. Cichy Marcin (przewodniczący)
  2. Cichy Jan
  3. Dobrzyńska – Lankosz Ewa
  4. Hankus Wojciech
  5. Janik Marcin
  6. Karolczyk Zofia
  7. Kozłowska Anna
  8. Morawiec Tomasz
  9. Sadowski Tadeusz
  10. Tulej Agnieszka
  11. Wajdzik Marek
  12. Wimmer Wojciech
  13. Wojtaszek Wojciech
  1. Leszek Olech (przewodniczący)
  2. Wojciech Satora
  3. Tomasz Nogaj
  4. Paweł Zasuń
  1. Kowalcze Bogdan (przewodniczący)
  2. Skokoń Grzegorz (sekretarz)
  3. Dziura-Bartkiewicz Jan
  4. Galas Jerzy
  5. Kojara Damian
  6. Luzar Aleksander
  7. Płatek Renata
  8. Płatek Roman
  9. Smolski Waldemar
  10. Wójcik Janusz
  11. Zyśk Bartłomiej
  1. Marek Wajdzik (przewodniczący)
  2. Zbigniew Banaszewski
  3. Mateusz Dudzik
  4. Stanisław Gąsienica
  5. Joanna Murzyn
  6. Władysław Ziębiński
  1. Andrzej Brzychczy (przewodniczący)
  2. Zbigniew Banaszewski
  3. Andrzej Battek
  4. Stanisław Białek
  5. Adam Benedykt Bisping
  6. Andrzej Broda
  7. Sławomir Buśko
  8. Jerzy Chmiel
  9. Krzysztof Cieślik
  10. Mateusz Dudzik
  11. Jan Marian Furczoń
  12. Stanisław Gąsienica
  13. Hanna Karczmarska
  14. Janusz Kubicz
  15. Joanna Murzyn
  16. Andrzej Patoła
  17. Stanisław Suder
  18. Marek Wajdzik
  1. Marcin Bonczar (przewodniczący)
  2. Aneta Helak – Świechowska
  3. Adam Szostak
  4. Adam Mroczek
  5. Zbigniew Galas
  6. Bożena Kotońska
  1. Henryk Dwornik – Przewodniczący
  2. Wojciech Drozdowicz
  3. Andrzej Górka
  4. Joanna Murzyn
  5. Andrzej Patoła
  6. Krzysztof Szpetkowski
  7. Jerzy Olearczyk
  8. Janusz Mączka
  1. Krzysztof Wójcik (przewodniczący)
  2. Wiesław Paszkowski
  3. Mariusz Rubiś
  4. Jacek Jodłowski
  5. Zbigniew Bargiel
  1. rejon myślenicki – Mateusz Dudzik
  2. rejon chrzanowski – Jerzy Olearczyk
  3. rejon proszowicki – Andrzej Patoła
  4. rejon Kraków – Waldemar Misiura
  5. rejon Kraków Południe – Kurowski Paweł
  6. rejon wielicki – Poniewski Michał
  1. Piotr Dopieralski
  2. Władysław Pociej
  3. Wiesław Stalmach
  1. Robert Knap (przewodniczący)
  2. Aleksandra Dzięcioł-Gęsiarz
  3. Tomasz Boduch
  4. Mateusz Dudzik
  5. Leszek Paczkowski
  6. Piotr Rachwalik
  7. Jan Kuś
  1. Redaktor Naczelny Marek Wajdzik
  2. Redaktor Graficzny Hubert Zwinczak
  3. Sekretarz Redakcji Ewa Lankosz

UWAGA!

Awaria głównej linii telefonicznej.
Aktualnie dostępny numer telefonu 12/267 24 29.